Konkurs rozstrzygnięty, wyniki znajdują się poniżej. Uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień laureatom odbędzie się 18 stycznia 2018 o godzinie 13:00 w Sali Kameralnej na piętrze Ośrodka Kultury w Koźminie Wlkp. przy ul. Floriańskiej 18a.

 Protokół

W dniu 27.12.2017 r. od godz. 11.00 w Ośrodku Kultury w Koźminie Wlkp. komisja w składzie:

  • Małgorzata Wójcik

  • Dagmara Pijanowska

  • Maria Malinowska  - PRZEWODNICZĄCA

dokonała oceny prac konkursowych na

NAJPIĘKNIEJSZE KARTKI BOŻONARODZENIOWE

 

I kategoria wiekowa do 6 lat

 

Nagrody:

1. Maja Szyszka lat 6 Publiczne Przedszkole Koźmin Wlkp. / Edyta Góral

2. Paulina Staniek lat 6 Publiczne Przedszkole Koźmin Wlkp. / Monika Ziętkiewicz

3. Zofia Grzegorska lat 6 Publiczne Przedszkole Koźmin Wlkp. / Anna Marciniak

4. Julia Marciniak lat 6 Publiczne Przedszkole Koźmin Wlkp. / Anna Marciniak

 

Wyróżnienia:

1. Filip Konieczka lat 6 GOK Niechanowo / Krzysztof Żok

2. Mikołaj Morżak lat 6 Publiczne Przedszkole Koźmin Wlkp. Monika Ziętkiewicz

3. Teresa Grzonka lat 5 lat 6 Publiczne Przedszkole Rozdrażew / Anita Skowrońska

4. Lena Szczebiot lat 6 Publiczne Przedszkole Koźmin Wlkp. / Sylwia Kowalska

5. Antonina Klauza lat 5 ZSP Borzęciczki / Katarzyna Kapała

 

II kategoria wiekowa 7-10 lat

Nagrody:

1. Anna Dąbrowska lat 10 NSP Jarocin/ Monika Kula

2. Natalia Garbarek lat 9 SP Grębów / Monika Wawrzyniak-Pałasz

3. Lena Wójcik lat 10 ZSP Borzęciczki / Izabela Trawińska

4. Anastazja Karolak lat 10 Młodzieżowy Dom Kultury Ostrów/ Katarzyna Bielawska

5. Katarzyna Skora lat 7 GOK Niechanowo / Krzysztof Żok

 

Wyróżnienie:

 

1. Anna Budzińska lat 9 SP nr 3 Koźmin Wlkp. /

2. Julia Skałbania lat 10 NSP Jarocin/ Monika Kula

3. Natalia Pietrowska lat 7 SP nr 3 Koźmin Wlkp. /

4. Marta Mąka lat 7 NSP Jarocin/ Monika Kula

5. Zuzanna Płóciennik lat 9 SP Stara Obra / Renata Praczyk

 

 

III kategoria wiekowa 11-14 lat

Nagrody:

1. Lena Maćkowiak lat 14 Gimnazjum Koźmin Wlkp. / Dagmara Pijanowska

2. Jakub Dykcik lat 12 ZSP Borzęciczki / rodzic

3. Zofia Gryska lat 11 SP nr 3 Koźmin Wlkp. /Agnieszka Walczak – Gryska

4. Mateusz Kasprzak lat 13 SP nr 1 Koźmin Wlkp./ Małgorzata Lewandowicz

 

Wyróżnienia:

 

1. Paulina Antczak lat 13 SP Dobrzyca / Iwona Cierniak

2. Alicja Kubiak lat 11 SP Cielcza / Małgorzata Szczepaniak

3. Bartosz Bugaryn lat 13 SP Międzybórz / Irena Pudłowska

4. Anna Kawalec lat 11 SP Borzęcice/ opiekun rodzic

5. Karolina Michalska lat 12 Młodzieżowy Dom Kultury Ostrów Wlkp. / Katarzyna Bielawska

 

 

IV kategoria wiekowa 15 lat i więcej lat

Nagrody:

1. Zuzanna Kostka lat 15 Gimnazjum Koźmin Wlkp. / Dagmara Pijanowska

2. Justyna Zwiernik lat 16 Młodzieżowy Dom Kultury Ostrów/ Katarzyna Bielawska

3. Klaudia Plewa lat 16 GOK Niechanowo / Krzysztof Żok

4. Arleta Zacharyasz lat 62 Pleszew

 

Wyróżnienia:

1. Anna Szymczak lat 35 Pleszew

2. Michelle Pilarska lat 16 Młodzieżowy Dom Kultury Ostrów/ Katarzyna Bielawska

 

Wyróżnienia specjalne dla uczniów z orzeczeniem niepełnosprawności:

1. Julia Rachwalska lat 15 ZSS Krotoszyn / Edyta Błaszczak

2. Ewa Nowak lat 15 Niepełnosprawne Centrum Kultury w Śmiglu/ Antoni Szulc