• KONCERT NA DZIEN MATKI
    KONCERT NA DZIEN MATKI
  • ZAJĘCIA W OK!
    ZAJĘCIA W OK!
  • DNI KOŹMINA WIELKOPOLSKIEGO 2022
    DNI KOŹMINA WIELKOPOLSKIEGO 2022

 

XIV EDYCJA KONKURSU PLASTYCZNEGO

 

8 maja odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego ph. "NAJPIĘKNIEJSZE KARTKI WIELKANOCNE"
W tym roku odbyła się jego XIV edycja, na który wpłynęło ponad 500 prac.
Pan dyrektor GZIK Leszek Ziętkiewicz wszystkim zaproszonym gościom podziękował za przybycie i złożył serdeczne gratulacje młodym artystom.
Prowadzący zaprosili również młodą widownię (i nie tylko) na imprezy, które odbędą się już niebawem w naszym mieście.
Poniżej protokół z posiedzenia komisji.
Foto : Flejsierowicz

Protokół

W dniu 10.04.2019 r. o godz. 15.30 w Ośrodku Kultury w Koźminie Wlkp. komisja w składzie:
Eugenia Chojnacka – przewodnicząca
Danuta Wawrzyniak
Hanna Szymura
Maria Malinowska - instruktor d/s plastyki GZIK

dokonała oceny prac konkursowych na temat
„NAJPIĘKNIEJSZE KARTKI WIELKANOCNE”

I kategoria wiekowa do 6 lat

Nagrody:
1. Alicja Menclewicz lat 6 Gminny Ośrodek Kultury Niechanowo 
2. Zofia Wojtaszek lat 5 Przedszkole „Parkowe Skrzaty” Koźmin Wlkp.
3. Weronika Zych lat 5 Przedszkole  "Parkowe Skrzaty” , Koźmin Wlkp.
4. Adam Jacek lat 6 Szkoła Podstawowa w Mokronosie
5. Zofia Budajczak lat 5 Przedszkole "Parkowe Skrzaty” Koźmin Wlkp.

Wyróżnienia:
1. Pola Adamiak lat 5 Niepubliczne Przedszkole w Siedleminie 
2. Aleksandra Damasiewicz lat 4 Przedszkole ”Parkowe Skrzaty” Koźmin Wlkp.
3. Maria Pańszczyk lat 4 Przedszkole ”Parkowe Skrzaty” Koźmin Wlkp.
4. Nikola Marcinkowska lat 5 Przedszkole ”Parkowe Skrzaty” Koźmin Wlkp.
5. Adam Gołąbek lat 5 Przedszkole ”Parkowe Skrzaty” Koźmin Wlkp.

II kategoria wiekowa od 7- 10 lat

Nagrody:
1. Julia Marciniak lat 8 SP nr 3 Koźmin Wlkp. 
2. Maja Grochal lat 7 SP w Cielczy
3. Maja Foltynowicz lat 8 SP nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Jarocinie
4. Mikołaj Wojciechowski lat 8 SP nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Jarocinie

Wyróżnienia:
1. Dawid Dykcik lat 7 SP nr 1 w Koźminie Wlkp.
2. Nikola Kłosińska lat 7 SP Cielcza
3. Zuzanna Kowal lat 8 SP w Starej Obrze
4.Agata Menclewicz lat 10 Gminny Ośrodek Kultury w Niechanowie
5. Wanessa Raźniak lat 8 SP Borzęcice

III kategoria wiekowa od 11- 14 lat

Nagrody:
1. Kacper Olender lat 11 ZSP Borzęciczki
2. Nikola Smolińska lat 12 SP nr 1 w Koźminie Wlkp.
3. Hanna Tyrka lat 13 ZSP Lenartowice 
4. Julia Udzik lat 11SP nr 1 w Koźminie Wlkp.
5. Emilia Jędrzejczak lat 13 SP nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Jarocinie

Wyróżnienia:
1. Daria Kawalec lat 14 SP w Borzęcicach
2. Anna Kawalec lat 13 SP w Borzęcicach
3. Zofia Olejniczak lat 11 SP nr 1 w Koźminie Wlkp.
4. Anna Kowalska lat 11 Gminny Ośrodek Kultury w Niechanowie

IV kategoria wiekowa 15 lat i więcej
Nagroda
1. Paulina Golińska lat 19 ZSP , Koźmin Wlkp.

Wyróżnienie:
1. Lena Maćkowiak lat 18 Gimnazjum Koźmin Wlkp.

V kategoria wiekowa Szkoły specjalne

Nagrody:
1. Patryk Szkopiński lat 21 SOSW Borzęciczki
2. Karol Gościniak lat 14 SOSW Borzęciczki
3. Mirosława Bukowa lat 21 SOSW Borzęciczki
4. Mateusz Skrzypczak lat 22 SOSW Borzęciczki