FILMY W KINIE MIESZKO - LUTY 2020

Uprzejmie informuję, że właśnie wystartowała przedsprzedaż biletów online Plan na kino: przedstawiają Provident i AXA.

Link do przedsprzedaży online:

https://plannakino.pl/trasa_kina/szczegoly/60

 

 

Link do wydarzenia na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/2554750131410777/

 

Kasa Kina otwiera się 30 min przed startem pierwszego seansu.

 

 

 

Sprawdź trasę naszego kina:

https://plannakino.pl/trasa_kina

 

Cennik biletów:

Bilety normalne       17 zł

Bilety ulgowe           15 zł

 

Rezerwacje telefoniczne dla grup zorganizowanych:

Biuro Outdoor Cinema

(22) 357 78 00,

pon.-pt. 10:00-15:00.

Rezerwacje należy odebrać co najmniej 30 minut przed startem seansu.

 

UWAGA! Na film „365 dni” nie przyjmujemy zapisów przez telefon.

Bilety można zakupić jedynie on line lub w kasie kina w trakcie naszego przyjazdu.

 

Opisy filmów:

cena biletu: 17 zł normalny, 15 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny),

„Boże Ciało”.

Godz, 14:00. czas trwania filmu: 116 minut

Opis fabuły

20-letni Daniel (Bartosz Bielenia) przebywa w zakładzie poprawczym. Choć nie stroni od używek i kobiet, chłopak chciałby zostać księdzem. W duchowej przemianie, jaką przechodzi, kluczową rolę odgrywa więzienny kapelan, ksiądz Tomasz (Łukasz Simlat). Nie pozostawia jednak Bartoszowi złudzeń, co do jego przyszłości w kapłaństwie. Z wyrokiem nie zostanie przyjęty do żadnego seminarium duchownego i nie ma najmniejszych szans na zostanie księdzem. Pewnego dnia Daniel zostaje zwolniony warunkowo i skierowany do pracy w stolarni mieszczącej się w niewielkim, bieszczadzkim miasteczku. Zamiast do stolarni, Daniel pierwsze kroki kieruje do kościoła. Tam spotyka córkę kościelnej, Martę (Eliza Rycembel). Kiedy wyznaje jej, że jest księdzem, wydarzenia przybierają niespodziewany obrót. Daniel korzysta z okazji, by zastąpić miejscowego proboszcza (Zdzisław Wardejn). Nieszablonowe kazania i sposób zachowania młodego „księdza” budzą drzemiące w miasteczku demony. Miejscowi wciąż nie mogą otrząsnąć się z tragedii, jaka przed rokiem się tu wydarzyła. Tymczasem w stolarni rozpoczyna pracę Pinczer (Łukasz Ziętek), który może zdradzić tajemnicę Daniela.

 

POKAZY FAMILIJNE

„Gang zwierzaków”

Familijny, komedia, 2D, ograniczenia wiekowe: 5+, cena biletu: 17 zł normalny, 15 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), czas trwania: 90 minut, zwiastun: https://youtu.be/mz6lYRj_Qe4

Opis:

Pełna przygód animowana komedia o paczce czworonogów, która musi wspólnymi siłami ocalić swoje miasto. W świecie przyszłości, gdy ludzie przegrywają rywalizację z robotami, cała nadzieja w zwierzakach domowych.

Czas zerwać się ze smyczy! 

Gdy w Robopolis mieście przyszłości władzę przejmują zbuntowane roboty, ludzie muszą natychmiast opuścić miasto. Grupa rozpieszczonych, przyzwyczajonych do luksusów zwierzaków domowych z elegancką kotką Bellą na czele, nie bardzo umie radzić sobie bez swoich opiekunów. Co innego bezpański pies Roger. On jest w siódmym niebie. Zna ulice jak własną kieszeń i bez nadzoru ludzi łatwo potrafi zdobyć smaczne kąski i wywieść w pole mechanicznych stróżów prawa. Wkrótce jednak nawet on zaczyna tęsknić za ludźmi, bo roboty zaczynają się coraz bardziej panoszyć i planują zburzenie całego miasta. Roger, jego przyjaciel Bob czyli robot o gołębim sercu oraz Bella i jej zadzierający nosa kompani, muszą połączyć siły w walce o swoje domy, miasto, może nawet cały świat, a przy okazji o swoich kochanych opiekunów.

 

„365 dni”

Romans/ erotyczny, 2D PL, ograniczenia wiekowe: 18+, cena biletu: 17 zł normalny, 15 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), czas trwania: 115 minut, zwiastun: https://youtu.be/ajVDChq1IY4, teledysk: https://youtu.be/WnIL4o6_D8M

Opis:

Ekranizacja jednego z największych bestsellerów w Polsce! Ponad 500 tysięcy sprzedanych egzemplarzy!

To nie kolejna komedia romantyczna, ale opowieść o pożądaniu i pragnieniach. Massimo Torricelli to młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. By podjąć ostatnią próbę ratowania związku, razem z partnerem i przyjaciółmi wylatuje na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go.